טיפים לתכנון מטבח מדויק

שדרוג מטבח ושיפוץ או הזמנת מטבח חדש?

הנה כמה טיפים שיעזרו לכם בנושא עיצוב המטבח ושיפוצו:

  1. במידה והחזיתות של הארונות והמגירות תקינים והפרזול שבתוכם אינו תקין, ישנה אפשרות לצבוע בצביעה אפוקסית את החזיתות. תוכלו להחליף את הידיות למשהו יותר עכשווי שאתם מתחברים אליו, ולהתקין מסילות חדשות למגירות וצירים חדשים לארונות המטבח ולקלאפות. צעד זה ירענן את נראות המטבח במינימום מאמץ וכסף.

  2. המטבח נראה עייף? החליפו רק את הדלתות! על הדרך, בחרו כל ידית אחרת, למשל ידית אינטגרלית. ככה תקבלו מראה לגמרי אחר שישתלב בצורה יפה עם השיש והחיפוי הקיימים.

  3. במידה וגם החזיתות וגם השיש במצב שדרוש תיקון מעמיק, אז עלות החלפת החזיתות והשיש יהיה כמעט שווה לעלות בניית מטבח חדש. במצב כזה אנו ממליצות להשקיע בתכנון מחדש שיהיה טוב יותר ומדויק עבורכם וליצור מטבח מתוכנן ומעוצב היטב.

  4. במידה והמטבח תקין ובמצב טוב וגם השיש, ניתן לרענן באמצעות החלפת החיפוי וחידוש האקססוריז! למשל: תאורה, מידוף, מכשירי חשמל ווילונות. בכך תקפיצו את המראה העיצובי של המטבח בקלות ובמהירות. כל אלו יסייעו לקבלת עיצוב המטבח שנראה טוב וכיף לשהות בו.

  5. ישנן מספר נגריות בארץ אשר מתמחות בשדרוג מטבחים. כדאי להגיע מוכנים לפגישה כשיש בידיכם תוכנית שדרוג מפורטת עם מידות על מנת להיות יעילים בצורה מקסימלית. 

עיצוב המטבח וחווית משתמש

בין אם החלטתם לשפץ או לשדרג את המטבח הקיים – חשוב לשים דגש על מרחבי העבודה. דאגו למרחבי עבודה שמותאמים לכם ולצרכים שלכם.
אז איך תתכננו מטבח מרשים? תחשבו פרקטי! מעצבי מטבחים מצליחים ליצור מרחבי עבודה שהם נוחים לשימוש ומתאימים לצרכי המשתמש. למשל, רוב המטבחים כוללים משטחי עבודה המצויידים במגוון של דלתות, מגירות וכו'. תכנון מטבח נכון מנצל בצורה אופטימלית את השטח. הוא מותיר יותר מקום לאחסון וניתן להשתמש במשטחי העבודה בקלות וביעילות.

אנו, מעצבות המטבחים של Kitchen Design IL, מזמינות אתכם לדבר איתנו. נשמח להעניק לכם ייעוץ איכותי ומקצועי בכל מה שקשור לתחום עיצוב המטבח, תכנון מטבח אונליין וכמובן רעיונות לעיצוב מטבח.